O firmie

Właścicielem sklepu internetowego metroo.pl jest firma Metro-Plast Sp.J. z siedzibą w Nysie, która istnieje na rynku już ponad 20 lat, nieustannie się rozwijając, poszerzając swój asortyment i dostosowując go do szerokiej rzeszy odbiorców.

Podstawowym profilem działalności firmy jest dystrybucja opakowań jednorazowych przeznaczonych dla handlu, gastronomii oraz przemysłu. Od 2005 roku Metro-Plast zajmuje się również sprzedażą maszyn i urządzeń do pakowania żywności cenionych europejskich producentów. Firma jest w czołówce dystrybutorów tego typu produktów w Polsce. Dzięki bogatemu asortymentowi i profesjonalnej obsłudze jest w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Konkurencyjne ceny i wysoka jakość usług sprawiają, że Metro-Plast swoim zasięgiem obejmuje nie tylko Polskę, ale również kilka innych krajów ościennych.

Odpowiadając wciąż rosnącym oczekiwaniom rynku jednorazowych opakowań firma wprowadziła do swojej oferty szereg produktów odpowiadających rosnącej modzie na tzw. „diety pudełkowe” lub popularne dania na wynos. Stworzyła najlepszy i najbardziej ekonomiczny system pakowania dań gotowych METRO-CATERING-SYSTEM (M-C-S) - oparty na niezawodnych urządzeniach i wysokiej jakości opakowaniach. System M-C-S został opracowany dla tego segmentu gastronomii, który poszukuje nowych sposobów pakowania dań gotowych i pragnie wyróżnić się na tle konkurencji niebagatelnym, innowacyjnym oraz wysokiej jakości opakowaniem, jednocześnie nie narażając się na wysokie koszty.

Płaszczyzna zakupowa metroo.pl skierowana jest do wszystkich, którzy w łatwy sposób chcą zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty. Metroo.pl to również miejsce gdzie można bez problemu zakupić produkty chemii gospodarczej, higieniczne, dekoracje, artykuły biurowe czy szkolne. Czytelny interfejs, jasne zasady oraz sprawdzony asortyment sprawiają, że bez problemu klient zrealizuje zakupy w jednym miejscu bez wychodzenia z firmy czy domu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi doradcy pomogą w każdej sytuacji.

W ofercie metroo.pl klient znajdzie produkty takich marek jak Huhtamaki, Stella, Jpack, Ilpra, Merida, Pelikan, Anna Zaradna itd. Każde zamówienie powyżej 300 zł netto wysyłane jest gratis. Istnieje również możliwość odbioru towaru na miejscu, w jednym z naszych oddziałów przy ul. Otmuchowskiej 46 lub Mickiewicza 26 w Nysie. To istotna informacja dla firm czy osób z najbliższej okolicy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, opinie czy uwagi, które pomogą nam w jeszcze lepszy sposób zorganizować sprzedaż, poszerzyć ofertę, tak aby każdy klient realizujący zamówienie za pomocą płaszczyzny internetowej metroo.pl był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Team metroo.pl

 

X