Catering dietetyczny - idealne rozwiązania

Obecny, szybki styl życia, ciągły brak czasu sprawiają, że coraz chętniej korzystamy z oferty firm cateringowych. Takie rozwiązanie gwarantuje nam nie tylko różnorodność w wyborze gotowych diet, ale również wygodę i odpowiednie nawyki żywieniowe.
Diety pudełkowe zyskują coraz więcej zwolenników. Kuszą smacznymi posiłkami i dostawą pod drzwi. Dlatego tak ważne są odpowiednie opakowania do zgrzewu i maszyny pakujące, które cały proces pakowania dań i ich bezpiecznego transportu upraszczają do niezbędnego mninimum. Solidne wykonanie oraz uniwersalne kształty dostosowane do wybranego dania są gwarancją, że dostarczane diety będą zawsze świeże i dobrze się prezentowały, a przy tym nie stracą nic ze swoich walorów smakowych. 

Gdy zamawiamy pełny pakiet dietetyczny zwykle otrzymujemy do 5-ciu pełnowartościowych posiłków do podgrzania w mikrofalówce. Śniadania, obiady, kolacje czy desery serwowane są w funkcjonalnych jednorazowych opakowaniach. Pojemniki mogą mieć różne kształty, rozmiary dostosowane do wybranego dania. W nasze opakowania do zgrzewu można zapakować praktycznie każde danie i hermetycznie zamknąć je folią na wybranym urządzeniu pakującym dla większego bezpieczeństwa podczas transportu. 

Proponujemy także specjalne opakowania na kanapki. Opatentowane i innowacyjne rozwiązania, które stosujemy gwarantują bezproblemowe pakowanie kanapek na produkcji oraz łatwe wyjmowanie ich z opakowania. Dodatkowo torby papierowe czy pudełka cateringowe tzw. menu boxy z indywidualnym nadrukiem uzupełnią całościową ofertę i sparwią, że dieta pod drzwi będzie unikalnie zapakowana, a catering zyska w oczach klientów.

Z nami zapakujesz każde danie bez wyjątku
X