Metro-Catering-System

Opakowania to nasza pasja i codzienność, z którą stykamy się przez blisko 30 lat. Mamy bogaty bagaż doświadczeń i wiedzę. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że oferujemy najlepszy i najbardziej ekonomiczny system pakowania dań gotowych – Metro-Catering-System (M-C-S).

M-C-S jest sprawdzonym, przetestowanym na wiele sposobów rozwiązaniem umożliwiającym pakowanie przeróżnych potraw na niezawodnych maszynach w opakowania najwyższej jakości. 

Co nas wyróżnia?
- niezawodność
- wysoka jakość
- bardzo szeroki wachlarz produktów
- niskie koszty pakowania
- innowacyjne rozwiązania

Co składa się na system M-C-S?
- opakowania (z polipropylenu, PET, ekologiczne – z pulpy, papieru itp.)
- folie do zgrzewu
- niezawodne urządzenia zgrzewające

Dla kogo jest system M-C-S?
- cateringi
- restauracje
- firmy gastronomiczne
- stołówki szkolne
- kuchnie szpitalne, restauracyjne i hotelowe

Przekrój firm jest niezwykle szeroki, a nasza oferta w pełni zaspokaja stawiane przed nią wymagania. Sprostamy każdemu wyzwaniu!

O systemie M-C-S
M-C-S umożliwia pakowanie potraw w plastikowe lub ekologiczne opakowania zgrzewalne o różnych wielkościach i kształtach. Zgrzewanie folią jest o wiele tańsze i bardziej efektywne niż stosowanie standardowego wieczka. Gwarantuje hermetyczne zamknięcie, które znacznie ułatwia transport dań, ponieważ żadne składniki nie wydostaną się z opakowania. Tak serwowane dania mają odpowiednią temperaturę i prezentują się niezwykle apetycznie nawet po przewiezieniu ich w określone miejsce. Przezroczysta folia umożliwia podgląd zawartości opakowania ułatwiając klientowi wybór odpowiedniej potrawy.
Urządzenia do zgrzewu M-C-S są bardzo proste w obsłudze i nie wymagają praktycznie żadnych kwalifikacji od personelu. Dzięki swojej ergonomii mogą być z powodzeniem stosowane praktycznie w każdej kuchni. Elektroniczny system sterowania pozwala na dokładne ustawienie temperatury i czasu zgrzewania w zależności od potrzeb i rodzaju opakowania. Dzięki zastosowaniu opatentowanych rozwiązań urządzenia i maszyny M-C-S pracują bardzo szybko i sprawnie. Dzięki zaawansowanym systemom (jak np. system docisku MV czy wielofunkcyjnych matryc INFINITY *) sprawiają, że cykl pakowania i zgrzewania trwa zaledwie parę sekund. Takich rozwiązań nie znajdziemy w konkurencyjnych maszynach tego typu. Bogata oferta urządzeń i maszyn pakujących M-C-S całkowicie zaspokaja potrzeby cateringów, gastronomii i handlu.

M-C-S urządzenia
Najprostsze modele: B192 STRONG, S190 T-REX, TSS 101 - prosta obsługa, niezawodny zgrzew opakowań o poj.od 170ml
Modele uniwersalne: B240, B270, TSS 105 - umożliwiają zgrzewanie większych opakowań typu GN
Modele z funkcją MAP: TSS 102, TSS 105, TSS 112, TSS 125 - świeżość pakowanych produktów przez dłuższy czas
Model z matrycami INFINITY *: Tss 101-R, TSS 102-R, TSS 105-R - zgrzew wielu opakowań bez zmiany form
Model z elektrycznym systemem docisku: TSS 125-BG - wygodne i niezawodne pakowanie
Model z funkcją SKIN: TSS 126 -  bardzo dobra ekspozycja produktu w opakowaniu
Modele do pakowania próżniowego: Jpack, Orved
Modele przemysłowe: maszyny Ilpra, Jpack, ORVED
       
    Skorzystaj z najlepszej oferty!

       * Te opatentowane formy umożliwiają zamykanie folią wielu opakowań bez zmiany form. Możliwe jest przejście z jednego formatu do drugiego w ciągu kilku sekund przesuwając jedynie pozycję (środkowego) podziału. Formy INFINITY zostały zaprojektowane do zgrzewania określonych zestawów tacek PP i tekturowych. Nasi klienci sami decydują jakich opakowań będą używać i według tych potrzeb wykonamy odpowiednią dla niego matrycę. 

X