Metro Catering System

Opakowania to nasza pasja i codzienność od blisko 30 lat. Nasze doświadczenie i wiedza są gwarancją tego, że oferujemy klientom najlepszy i najbardziej ekonomiczny system pakowania dań gotowych –Metro-Catering-System (M-C-S).

M-C-S jest sprawdzonym, przetestowanym na wiele sposobów rozwiązaniem umożliwiającym pakowanie przeróżnych potraw na niezawodnych maszynach w opakowania najwyższej jakości. 

Co składa się na system M-C-S?

  • opakowania (z polipropylenu, PET, ekologiczne – z pulpy, papieru itp.)
  • folie do zgrzewu
  • niezawodne urządzenia zgrzewające

Dla kogo jest system M-C-S?

  • cateringi
  • restauracje
  • firmy gastronomiczne
  • stołówki szkolne, bary
  • kuchnie szpitalne, restauracyjne i hotelowe

Przekrój firm jest niezwykle szeroki, a nasza oferta w pełni zaspokaja stawiane przed nią wymagania. Sprostamy każdemu wyzwaniu!

O systemie M-C-S
M-C-S umożliwia pakowanie potraw w plastikowe lub ekologiczne opakowania zgrzewalne o różnych wielkościach i kształtach. Zgrzewanie folią jest o wiele tańsze i bardziej efektywne niż stosowanie standardowego wieczka. Gwarantuje hermetyczne zamknięcie, które znacznie ułatwia transport dań, ponieważ żadne składniki nie wydostaną się z opakowania. Tak serwowane dania mają odpowiednią temperaturę i prezentują się niezwykle apetycznie nawet po przewiezieniu ich w określone miejsce. Przezroczysta folia umożliwia podgląd zawartości opakowania ułatwiając klientowi wybór odpowiedniej potrawy.

Urządzenia do zgrzewu M-C-S są bardzo proste w obsłudze i nie wymagają praktycznie żadnych kwalifikacji od personelu. Dzięki swojej ergonomii mogą być z powodzeniem stosowane praktycznie w każdej kuchni. Elektroniczny system sterowania pozwala na dokładne ustawienie temperatury i czasu zgrzewania w zależności od potrzeb i rodzaju opakowania. Dzięki zastosowaniu opatentowanych rozwiązań urządzenia i maszyny M-C-S pracują bardzo szybko i sprawnie. Dzięki zaawansowanym systemom (jak np. system docisku MV czy wielofunkcyjnych matryc INFINITY *) sprawiają, że cykl pakowania i zgrzewania trwa zaledwie parę sekund. Takich rozwiązań nie znajdziemy w konkurencyjnych maszynach tego typu. Bogata oferta urządzeń i maszyn pakujących M-C-S całkowicie zaspokaja potrzeby cateringów, gastronomii i handlu.

M-C-S urządzenia

Najprostsze modele: B192 STRONG, S190 T-REX, TSS 101 - prosta obsługa, niezawodny zgrzew opakowań o poj.od 170ml

Modele uniwersalne: B240, B270, TSS 105 - umożliwiają zgrzewanie większych opakowań typu GN

Modele z funkcją MAP: TSS 102, TSS 105, TSS 112, TSS 125 - świeżość pakowanych produktów przez dłuższy czas

Model z matrycami INFINITY: Tss 101-R, TSS 102-R, TSS 105-R - zgrzew wielu opakowań bez zmiany form

Model z elektrycznym systemem docisku: TSS 125-BG - wygodne i niezawodne pakowanie

Model z funkcją SKIN: TSS 126 - bardzo dobra ekspozycja produktu w opakowaniu

Modele do pakowania próżniowego: Jpack, Orved

Modele przemysłowe: maszyny Ilpra, Jpack, ORVED
 

X