Nadruki indywidualne

 

Budowanie tożsamości marki nie zrobi się z dnia na dzień, a produkt nie obroni się sam. Dlatego tak ważna jest spójność produktowa i „okołoproduktowa”. Dołóżmy więc wszelkich starań, aby tworzenie elementów wizualizacji naszej marki (logo, font, kolorystyka) na każdym produkcie, który trafia do klienta było czymś tak oczywistym jak np. oddychanie. Wówczas osiągniemy spójność, która zaowocuje silną pozycją marki na rynku. Obecnie klienci są coraz bardziej świadomi i szybko weryfikują oraz podejmują decyzję, również dzięki komunikatom wizualnym. 
Nadruki indywidualne możemy wykonać na etykietach, torbach papierowych, materiałowych, opakowaniach kartonowych, owijkach, folii itd. 

Etykiety są produktem, który w łatwy i niedrogi sposób zapewni nam identyfikację wizualną lub będzie idealnym nośnikiem różnych informacji (np. skład produktu, dane adresowe firmy czy hasła firmowe). Etykiety mogą mieć dowolny kształt i można je wydrukować na papierze samoprzylepnym lub folii. Charakteryzują się wysoką jakością, można je dodatkowo uszlachetnić, aby zwiększyć atrakcyjność produktu.
Oferujemy etykiety: papierowe, do drukarek i urządzeń ważąco – etykietujących, na foliach PP (białych, przeźroczystych oraz „no label look”), na foliach PE (białych, przeźroczystych), lakierowane UV.

Torby papierowe możemy wykonać w różnych rozmiarach, z uchwytem skręcanym, papierowym płaskim lub bez. Solidne uchwyty pozwalają na noszenie w nich zawartości ważącej nawet 15 kg!  Nadruk wykonujemy na papierach najwyższej jakości, białych lub brązowych. Na życzenie wykonamy torby z papierów certyfikowanych FSC. Nadruk wykonujemy metodą sitodruku lub fleksograficzną. W efekcie powstają ładne, funkcjonalne torby, które nie tylko spełniają funkcję praktyczną lecz także są świetnym nośnikiem identyfikacji wizualnej. Torby papierowe są wielokrotnego użytku, można je również stosować w kontakcie z żywnością gdyż posiadają atest PZH. 

Opakowania kartonowe najczęściej stosowane są w gastronomii, piekarnictwie czy cukierni. Dzięki indywidualnemu nadrukowi wzmocnią markę i podniosą prestiż firmy na rynku.
Posiadamy w ofercie różnego rodzaju opakowania z tektury litej i warstwowej. Dzięki swoim właściwościom opakowania te doskonale chronią produkty przed uszkodzeniem. Dodatkowo, możliwość wykonania nadruku pozwala na estetyczne zapakowanie produktu. Kartony z indywidualnym nadrukiem możemy wykonywać już od 500 sztuk! 

Folie z nadrukiem – to kolejny produkt, który sprawi, że twoja marka zyska w oczach klienta. Folie do zgrzewu z nadrukiem stały się bardzo popularnym nośnikiem nie tylko danych firmowych, ale także innych istotnych informacji. Mają na celu zaciekawić odbiorcę, wyróżnić produkt na rynku i umocnić jego pozycję wśród konkurencji. Proponowane przez nas folie są wyjątkowej jakości, mogą posiadać właściwości easy-peel (łatwo się odrywają od opakowania) i antifog (nie parują). 

Torby na pieczywo to najpopularniejsze tego typu opakowanie, które z powodzeniem zastępuje woreczki foliowe utrzymując pieczywo w świeżości przez długi czas. Jest ekologiczne, estetyczne i przyjazne dla środowiska. Torebki używa się niezwykle często w piekarniach, cukierniach czy w sklepach na stoiskach z pieczywem. Warto więc pomyśleć o ciekawym nadruku, który wyróżni je spośród innych produktów na sklepowej półce. Torebki wykonuje się z różnych rodzajów papieru i w wielu rozmiarach - można zamówić torebkę w indywidualnym rozmiarze, z własnym lub uniwersalnym nadrukiem.

Snack bag to szybki i prosty sposób na zapakowanie kanapki, aby jak najdłużej pozostała świeża, smaczna i apetycznie wyglądała. Opakowania można zamówić z indywidualnym lub standardowym nadrukiem w kilku rozmiarach do wyboru. Występują w dwóch wersjach: papier + folia lub sam papier. Opakowania Snack Back z indywidualnym nadrukiem można zamówić już od 25 000 sztuk.
Do produkcji opakowań używane są wyłącznie certyfikowane materiały, które spełniają wszystkie wymogi odnośnie kontaktu z żywnością. 

Owijki kartonowe – z nimi twoje opakowanie będzie wyglądało wyjątkowo i oryginalnie. Wyróżnisz swój produkt i wzmocnisz markę na rynku. Świetnie w tej kwestii sprawdzą się owijki kartonowe, które możesz umieścić na dowolnej tacce z daniem gotowym. Łatwe w użyciu, w każdym rozmiarze, z indywidualną grafiką. Owijki są niepowtarzalne, gdy chcemy nie tylko zadbać o wygląd naszego opakowania ale są także są oryginalnym nośnikiem reklamowym i informacyjnym. Możemy zaprojektować i wydrukować dla ciebie dowolną owijkę. 

Menu box – wykonujemy go z grubego kartonu zadrukowanego wg indywidualnego projektu. Można w niego zapakować kilka różnych tacek z jedzeniem i bezpiecznie przewieźć je do klienta. Kartonowe pudełko nie musi być tylko opakowaniem. Przy jego pomocy możemy w prosty sposób komunikować się z klientem i jednocześnie zwiększać branding. Zadrukowany menu box jest wizytówką naszej firmy, wzmacnia markę wśród istniejących klientów jak również buduje świadomość wśród potencjalnych odbiorców. A dodatkowo stanowi bardzo ciekawą koncepcję serwowania dań - zamyka całość w elegancką i praktyczną formę. 

Etykiety IML są łączone z opakowaniem bezpośrednio w trakcie procesu produkcyjnego opakowania. Etykieta wprowadzana jest do formy wtryskowej i zatapiana w opakowanie jeszcze w jego fazie płynnej. Opakowanie oraz etykieta wykonane są z tego samego tworzywa – polipropylenu (PP), istnieje więc możliwość ich łatwego 100% recyklingu. Etykiety mogą być zadrukowane dowolną grafiką, w wielu kombinacjach farb i lakierów, zdobione za pomocą złocenia na zimno (cold stamping) oraz wykonane z różnych rodzajów folii. Mają liczne zalety, które czynią je wyjątkowym materiałem reklamowo-informacyjnym.  

X