Odstąpienie od umowy

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy, lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy, prawo to nie przysługuje zgodnie z ustawą o prawach konsumenta Art. 38. (wyjątki od prawa odstąpienia umowy). Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od jego otrzymania.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować nas o zaistniałej sytuacji wypełniając odpowiedni dokument dostępny na stronie sklepu www.metroo.pl (odstąpienie od umowy) i dołączyć go do paczki wraz z odsyłanym towarem na adres:

METROO.PL ul. Warszawska 20 48-385 Otmuchów z dopiskiem zwrot towaru


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację na adres kontakt@metroo.pl dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

SKUTKI ODSTĄPIENIA UMOWY

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, za wyjątkiem opłaty za wysyłkę oraz dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy zgodnie z zaznaczoną formą zwrotu na wypełnionym formularzu. Koszt odesłania towaru ponosi kupujący.

 

Formularz odstąpienia od umowy - pdf

X