Targi

HORECA/GASTROFOOD Kraków

 

 

 

Od ponad 25 już lat organizowane są Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Wydarzeniu, które ma miejsce w Krakowie w dniach od 7-9 listopada 2018r. towarzyszy od wielu lat impreza dedykowana sektorowi gastronomicznemu - Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD. Uczestnictwo w wydarzeniu umożliwia nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych kanałów dystrybucji. 
Horeca jest dużą, uznaną imprezą targową, która cieszy się niesłabnacym zainteresowaniem ze strony zarówno wystawców jak i odwiedzających. Rokrocznie targi, wg danych organizatorów, odwiedza około 13 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy. 
Targi HORECA/GASTROFOOD rekomendowane są przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. 

Zapraszamy na stoisko Metro-Catering-System: A11, hala Wisła

Miejsce targów: 31-586 Kraków, ul. Galicyjska 9


Polagra GASTRO 2018 Poznań

 

 

 

W dniach 1-4 października w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL. Impreza ta była dla branży HoReCa świetnym sposobem na podzielenie się wiedzą w dziedzinie nowatorskich rozwiązań, zarówno tych sprzętowych, jak i koncepcyjnych. Udział w targach brali czołowi polscy producenci i dystrybutorzy sprzętu dla lokali gastronomicznych i hotelarskich.

Metro-Catering-System jak co roku brało udział w tym wydarzeniu, za pośrednictwem którego miało świetną okazję, aby odwiedzajacym pokazać wiele nowości, ciekawych produktów, innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości maszyny oraz opakowania dla branży cateringowej. 

 

X