Pudełko, które zwraca uwagę

Obecny styl życia, pośpiech, ciągły brak czasu sprawiają, że coraz częściej decydujemy się na korzystanie z usług firm cateringowych. Te, proponując szeroki wachlarz rozwiązań w postaci przeróżnych dań, są w stanie zaspokoić kulinarne wymagania praktycznie każdego klienta. Dodatkowo, mając do dyspozycji ogromny wybór opakowań o różnych kształtach, wysokościach czy podziałach, mogą proponować bardzo duże spektrum dań. Od kanapek, musli, sosów, przez sałatki, surówki na zupach czy daniach głównych kończąc.

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm cateringowych wraz z jednorazowymi opakowaniami do serwowania posiłków proponujemy także kartonowe menu boxy, w które można zapakować kilka różnych tacek z daniami i bezpiecznie dowieźć je do klienta. Kartonowe pudełko nie musi być tylko opakowaniem. Przy jego pomocy możemy w prosty sposób komunikować się z klientem i jednocześnie zwiększać branding. Zadrukowane opakowanie jest wizytówką naszej firmy, wzmacnia markę wśród istniejących klientów oraz buduje świadomość wśród potencjalnych odbiorców. A dodatkowo boxy stanowią bardzo ciekawą koncepcję serwowania dań, gdyż zamykają całość w elegancką i praktyczną formę stanowiąc jednocześnie wyjątkową płaszczyznę dla reklamy.

Pudełka kartonowe mogą mieć różny kształt i wymiar w zależności od potrzeb odbiorcy. Mogą być zadrukowane logo firmy lub ciekawą grafiką. Efekt końcowy i kształt opakowania zależy tylko od wyobraźni zlecającego. 

Proponowane przez nas menu boxy drukujemy na wysokiej jakości kartonie z kremowym spodem - Alaska Plus GC 330g. Posiada on podwyższoną sztywność i grubość przy jednocześnie obniżonej gramaturze. Ponadto posiada atest do bezpośredniego kontaktu z żywnością zarówno suchą jak i tłustą.

 

Koszt menu boxów zależy od:

►wielkości

►typu kartonu

►nadruku

►ilości

 

Zalety menu boxów z nadrukiem:

  • praktyczne
  • estetyczne
  • w pełni bezpieczne
  • świetna płaszczyzna na reklamę
  • większa atrakcyjność marki
  • wygoda – wszystkie dania w jednym pudełku!


Jeśli już wiesz jak powinien wyglądać twój menu box - z idealnym nadrukiem i logo twojej firmy - napisz lub zadzwoń do nas. Podziel się swoimi sugestiami, a nasze w pełni profesjonalne studio graficzne zajmie się resztą, tak abyś mógł jak najszybciej cieszyć się finalnym produktem.

 

X