Snack Bag - zrolowana kanapka

Snack bag to szybki i prosty sposób, aby zapakować swoją kanapkę, która na dłużej pozostanie świeża, smaczna i będzie apetycznie wyglądać. Snack bag to torebka, która powstaje tuż przed podaniem kanapki klientowi. Zaledwie w trzech krokach klient otrzymuje gotowy produkt:

►wkładamy kanapkę do opakowania

►rolujemy i zamykamy

►cieszymy się wyjątkowym produktem

 

Dodatkowo opakowania te można zamówić z indywidualnym nadrukiem, który sprawi, że klient otrzymuje nie tylko świetny produkt, ale również może zwiększyć zasięg swojej marki i reklamować ją wśród potencjalnych odbiorców. Opakowania Snack Back z indywidualnym nadrukiem można zamówić od 25 000 sztuk. Cena ich uzależniona jest od ilości kolorów użytych w projekcie oraz od zamówionych ilości. Opakowania Snack Back z nadrukiem wyceniane są indywidualnie po zaakceptowaniu projektu.

Kanapki dostępne są:

  • w kilku rozmiarach: S, M, L, XL, XXL
  • w kilku rodzajach:

1. folia/papier biały

2. folia/papier nature

3. folia/papier termo

4. pure paper

5. papier/papier termo

Do produkcji opakowań użyte są tylko certyfikowane materiały, które spełniają wszystkie wymogi odnośnie kontaktu z żywnością. Papier, z którego wykonywane są snack bagi jest pokryty wyłącznie lakierem na bazie wody i posiada niezbędne certyfikaty FSC® (FSC®-C105659) lub PEFC (PEFC / 04-31-2160).

 

WIĘCEJ ► snack bag oferta

X