Żywienie zbiorowe

Bezpieczny system podawania i transportu żywności

Najlepszym rozwiązaniem dla wydawania i transportu żywności są zgrzewalne jednorazowe opakowania i naczynia. Żadna metoda mycia naczyń i pojemników nie daje takiej gwarancji higieny jak korzystanie z opakowań jednorazowych. Bezpieczeństwo jest główną przyczyną, dla której wiele firm prowadzących kuchnie zbiorowego żywienia zdecydowało się na korzystanie z tego rodzaju pojemników rezygnując z konwencjonalnych rozwiązań.

Opakowania

Do zalet opakowań i naczyń jednorazowych należy zaliczyć także korzyści ekonomiczne m.in. mniejsze zużycie wody, prądu, środków czystości, ograniczenie ilości urządzeń, krótszy czas pracy. Wyeliminowany zostaje również problem niszczenia podczas korzystania z naczyń wielokrotnego użytku.

Duża gama jednorazowych opakowań, którą oferujemy jest w stanie zaspokoić każdą potrzebę firm oferujących żywienie zbiorowe. Nie istnieje potrawa, której nie można w nie zapakować. Pakowanie jest nie tylko bezpieczne, ale też estetyczne.

Pojemniki jednorazowe do zgrzewu występują w wielu rozmiarach, kształtach i kilku podziałach do wyboru. Produkowane są ze specjalnych, bezpiecznych tworzyw, pulp roślinnych lub papieru co pozwala zaspokoić najbardziej wygórowane potrzeby klientów. Stawiamy wyłącznie na surowce, które są albo w 100% nadające się do recyklingu lub w 100% kompostowalne. Dbamy o środowisko, dlatego dokładamy wielu starań, by oferowane przez nas produkty nie szkodziły otaczającemu nas środowisku.

Metoda pakowania na wynos Metro-Catering-System

M-C-S to niezawodny i bezpieczny sposób pakowania dań. Klient decydując się na M-C-S otrzymuje niezbędne narzędzia, aby bezproblemowo zapakować i przetransportować dowolną potrawę.

System M-C-S to:

  • szeroka gama opakowań do zgrzewu
  • folie zgrzewalne
  • maszyny pakujące.

Więcej o M-C-S

Uzupełnieniem bogatej oferty M-C-S są akcesoria poprawiające komfort pracy: termoboxy, torby i menu boxy cateringowe, matryce, papiery pakowe, sztućce, itp.

X