O firmie

Właścicielem sklepu internetowego metroo.pl jest firma Metro-Plast Sp.J. z siedzibą w Nysie, która istnieje na rynku od 30 lat, nieustannie się rozwijając, poszerzając swój asortyment i dostosowując go do szerokiej rzeszy odbiorców.

Podstawowym profilem działalności firmy jest dystrybucja i produkcja opakowań jednorazowych przeznaczonych dla gastronomii, handlu oraz przemysłu. Metro-Plast zajmuje się również sprzedażą maszyn i urządzeń do pakowania żywności cenionych europejskich producentów. Firma jest w czołówce dystrybutorów tego typu produktów w Polsce i poza jej granicami. We wrześniu 2010 roku w Nysie przy ul. Mickiewicza 26 zakończyła rozbudowę hurtowni opakowań Metroo, w której zostały uruchomione magazyn oraz salon sprzedaży samoobsługowej. 

Dzięki bogatemu asortymentowi i profesjonalnej obsłudze Metro-Plast jest w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Konkurencyjne ceny i szeroki wachlarz usług sprawiają, że firma swoim zasięgiem obejmuje nie tylko Polskę, ale również kilka krajów ościennych.

Odpowiadając wciąż rosnącym oczekiwaniom rynku jednorazowych opakowań firma wprowadziła do swojej oferty szereg produktów odpowiadających rosnącej modzie na tzw. „diety pudełkowe” lub popularne dania na wynos. Stworzyła markę METRO-CATERING-SYSTEM (M-C-S) - najlepszy i najbardziej ekonomiczny system pakowania dań gotowych oparty na niezawodnych urządzeniach i wysokiej jakości opakowaniach. System M-C-S został opracowany dla tego segmentu gastronomii, który poszukuje nowych sposobów pakowania dań gotowych i pragnie wyróżnić się na tle konkurencji niebagatelnym i innowacyjnym opakowaniem, jednocześnie nie narażając się na wysokie koszty.

 

Płaszczyzna zakupowa metroo.pl skierowana jest do wszystkich, którzy w łatwy sposób chcą zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty do pakowania dań gotowych - opakowania, maszyny, folie, artykuły biurowe, agd i wiele innych. itp. Czytelny interfejs, jasne zasady oraz sprawdzony asortyment sprawiają, że klient bez wysiłku zrealizuje zakupy w jednym miejscu bez wychodzenia z firmy czy domu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi doradcy pomogą w każdej sytuacji.

W ofercie metroo.pl klient znajdzie produkty takich marek jak Huhtamaki, Stella, Jpack, ORA, Merida, Pelikan, Anna Zaradna itd. Każde zamówienie powyżej 300 zł netto wysyłane jest gratis. Istnieje również możliwość odbioru towaru na miejscu, w jednym z naszych oddziałów przy ul. Warszawskiej 20 w Otmuchowie lub ul. Mickiewicza 26 w Nysie. To istotna informacja dla firm czy osób z najbliższej okolicy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, opinie czy uwagi, które pomogą nam w jeszcze lepszy sposób zorganizować sprzedaż, poszerzyć ofertę, tak aby każdy klient realizujący zamówienie za pomocą płaszczyzny internetowej metroo.pl był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Team metroo.pl

 

X